X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

سفر ارزان تر به روسیه با رزرو هتل بلگراد مسکو

چهارشنبه 7 تیر 1396
این روزها تور روسیه بازار بسیار داغی دارد و این به دلیل آب و هوای مطبوع روسیه و شبهای سفید سنت پترزبورگ است. روسیه که بیشتر روزهای سال سرد است، در تابستان دارای آب و هوای خنک دلچسبی است که بیشترین تعداد توریست را به خود می بیند. از گذشته های دور تا به امروز روسیه برای ایرانیان نیز مقصد گردشگری محبوبی بوده است. قیمت تور روسیه در تابستان 96 حدود 4 میلیون تا 8 میلیون تومان است، بنابراین برای یک سفر هیجان انگیز به سیبری باید هزینه ی بسیاری بپردازید. اما با رزرو هتلهای سه ستاره که از قیمت کمتری برخوردار هستند، اندکی می توانید از هزینه ی سفر خود بکاهید.
کلیسای جامع سنت واسیل مسکو
تور روسیه کلیسای جامع سنت باسیل
مسکو اولین مقصد شما در سفر با تور روسیه است. در این شهر معماری بناها اصلی ترین علت هجوم گردشگران خارجی است. روسیه و شهر مسکو تاریخ پر فراز و نشیبی را دیده است که نتیجه ی آن جاذبه های تاریخی و موزه های بسیار غنی نظیر کاخ کرملین، میدان سرخ، موزه دولتی تاریخ، میدان مانژ، باغ الکساندر، یادبود جنگ جهانی دوم، کلیسای جامع سنت واسیل مشهور به کلیسای واسیلی مقدس ( شاهکار معماری جهان )، میدان سابورنایا، موزه ی هرزن، ساختمان SEV،  مرکز تئاتر Vakhtangova  و موزه ی هنر بوده است.
اگر بخواهید یک هفته در این شهر تاریخی سرشار از جاذبه ی تاریخی و فرهنگی اقامت کنید باز هم وقت کم می آورید. یکی از هتلهای سه ستاره ی شهر که می تواند اندکی سفر را برای شما ارزان تر بکند، هتل سه ستاره ی بلگراد مسکو است. در ادامه به معرفی هتل بلگراد مسکو می پردازیم:
معرفی هتل سه ستاره بلگراد مسکو
هتل بلگراد یکی از زیباترین هتلهای سه ستاره ی شهر مسکو است که برای یک شب اقامت در آن باید حداقل  250هزار تومان بپردازید. این هتل واقع در قلب مسکو دارای دسترسی بسیار راحتی به مراکز توریستی مهم مانند موزه ی هرزن، ساختمان SEV،  مرکز تئاتر Vakhtangova، میدان سرخ، موزه ی هنر و کاخ کرملین دارد. موقعیت هتل بلگراد نقطه ی قوت انتخاب آن در سفر به مسکو است که توصیه می کنیم در سفر خود آنرا در نظر داشته باشید.
این هتل جز هتلهای سه ستاره ی قدیمی مسکو است که قدمت ساخت آن به سال 1973 باز می گردد. اما این هتل در سال 2003 به طور کامل بازسازی و امکانات مدرنتری به آن افزوده بشود.
هتل بگراد با توجه به قدمت ساخت آن یک هتل کلاسیک محسوب می شود. کلیه ی فضاهای هتل ساده اما دوست داشتنی است که در سفر ارزان به روسیه باید به آن قانع باشید. این هتل دارای 236 واحد اقامتی دلباز با امکانات رفاهی مناسب است که اقامت شما را با آرامش و آسایش همراه می کند. اتاقهای دلباز هتل دارای پنجره با چشم انداز خیره کننده از شهر هستند. از امکانات رفاهی در نظر گرفته شده برای اتاقها باید به تلویزیون، تلفن، سیستم تهویه ی مطبوع، حمام مجهز، مبلمان و تخت خوابهای راحت اشاره کرد. دسترسی رایگان به اینترنت در اتاقها فراهم است.همچنین این هتل دارای رستورانی با فضای آرام است که غذاهای اروپایی ارائه می دهد. صبحانه در این هتل به صورت رایگان سرو می شود که همراه با رزرو هتل است.
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.