بزرگ ترین چرخ و فلک دنیا در پارک تی تی وانگسا کوالالامپور

شنبه 24 تیر 1396
اگر به سوار شدن چرخ و فلک علاقه مند باشید، می توانید در تور مالزی کوالالامپور مرداد 96 به پارک و دریاچه ی تفریحی تی تی وانگسا رفته و در این پارک بر بزرگ ترین چرخ و فلک دنیا سوار شوید.

دریاچه ی تی تی وانگسا در نزدیکی برج های دوقلوی پتروناس کوالالامپور قرار داشته و از داخل فضای پارک و دریاچه نمای فوق العاده ای از این برج ها را مشاهده خواهید نمود.

مرکز تفریحی تی تی وانگسا از یک دریاچه ی مصنوعی و محوطه ی پارک و فضای سبز تشکیل شده است.

در این پارک می توانید در مسیرهای مخصوص پیاده روی و دویدن به پیاده روی پرداخته یا بدوید. همین طور در دریاچه امکان قایقرانی برایتان وجود خواهد داشت.

اگر برای پیک نیک به تی تی وانگسا آمده باشید، در آلاچیق های زیبا و بزرگ این مرکز تفریحی زمان فوق العاده ای را خواهید گذراند.

همین طور اگر همراهتان کودکی داشته باشید، در تی تی وانگسا چندین محوطه و زمین بازی مخصوص کودکان وجود دارد که کودک شما را به وجد خواهد آورد.

به علاوه در این پارک یک برنامه ی رقص نور بسیار دیدنی نیز برگزار می شود که زمان آن در سایت اینترنتی پارک تی تی وانگسا قرار داده شده است.
چرخ و فلک تی تی وانگسا دارای 42 واگن سرپوشیده و با سیستم تهویه می باشد که تا ارتفاع 60 متری زمین بالا می روند. زمانی که به این چرخ و فلک سوار می شوید، نمای پانورامای 360 درجه تا شعاع 20 کیلومتری خود را پیش چشم خواهید داشت.

در این نما Kl Tower، Istana Budaya، Petronas Twin Towers و دیگر مکان های دیدنی اطرافی را مشاهده خواهید کرد.

با خرید هر بار بلیط شما به اندازه ی 4 دور خواهید چرخید که زمانی در حدود 12 دقیقه را خواهد داشت.

توجه داشته باشید که برای سوار شدن به این چرخ و فلک می باید در روزهای تعطیل هفته به دریاچه ی مصنوعی تی تی وانگسا مراجعه نمایید.


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.