در دانمارک به فراز برج طبیعت بروید

یکشنبه 7 آبان 1396

جنگل های واقع در جنوب شهر کپنهاگ دانمارک یکی از دیدنی ترین جنگل های قاره ی اروپا محسوب می شوند که در سفر به اروپا پاییز 96 می توانید به آن سفر کنید.


دانمارک به طور کلی کشوری ست که جاذبه های گردشگری طبیعی آن نقش پررنگی در سهم توریسم این کشور ایفا کرده و اغلب مسافرانی که به دانمارک سفر می کنند، جذب فضاهای سبز طبیعی این سرزمین می شوند.


به تازگی برجی به نام برج طبیعت در جنگل های جنوبی کپنهاگ ساخته شده که به گردشگران فرصت می دهد تا از فراز آن به گنج پنهان سبز رنگ زیر پایشان نگریسته و در زیبایی های آن غرق شوند.


برج طبیعت دانمارک یک برج با 600 متر راهرو بوده و بالاترین نقطه ی آن در 45 متری قرار گرفته است.


راهروهای این برج با مهندسی کاملا پیشرفته ساخته شده و برای عبور و مرور بسیار راحت و روان می باشد. حتی افراد با مشکلات جسمی و انواع معلولیت ها نیز می توانند به سادگی و سهولت از راهروهای برج طبیعت دانمارک بالا رفته و باز به پایین بازگردند.


چیزی که باید در خصوص این برج بدانید، مناظر گوناگونی ست که در هر طبقه و هر ردیف راهروی این برج پیش چشمانتان خواهد آمد . در واقع زمانی که از برج طبیعت دانمارک بالا می روید، به هیچ وجه نمی باید برای رسیدن به آخرین ردیف شتاب کنید، بلکه در هر طبقه ی برج مناظر متفاوتی از جنگل های جنوبی کپنهاگ ظاهر خواهند گشت که شاید در دیگر طبقات قابل رویت نباشند..

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.