X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

پل هوایی لنکاوی

چهارشنبه 17 آبان 1396
تور مالزی پاییز 96به عنوان یکی از تورهای آسیایی جذاب مطرح بوده و گردشگران ایرانی پاییز امسال توجه زیادی به این تور خارجی نشان دادند.
برای خرید تور مالزی پاییز 96 اینجا کلیک کنید.
در کشور مالزی و شهرهای زیبای کوالالامپور و لنکاوی که برترین مقاصد گردشگری در این کشور آسیایی هستند، به مکان های تفریحی فراوانی برمی خورید که هر یک در نوع خود در سطح جهانی بی نظیر هستند.

پل هوایی لنکاوی یکی از این مکان های دیدنی و تفریحی ست که تنها در کشور مالزی امکان بازدید از آن و تجربه ی هیجان روی این پل را خواهید داشت.
پل هوایی لنکاوی در مجاورت تله کابین شهر لنکاوی قرار داشته و زمانی که برای بازدید از این پل به غرب شهر لنکاوی می روید، امکان تجربه ی تله کابین سواری نیز برایتان فراهم می وشد.
از فراز پل هوایی لنکاوی هم منظره ی جزیره و هم منظره ی دریا را پیش چشمان خود خواهید داشت. این پل به اندازه ی 700 متر از سطح آب ارتفاع داشته و طول آن به 125 متر می رسد.
عرض پل هوایی لنکاوی نیز 1.8 متر است.

پل هوایی لنکاوی دارای دو ورودی مثلثی ست که می توانید در این ورودی ها هر قدر خواهید ایستاده و به مناظر زیبای اطراف از این ارتفاع چشم بدوزید.

مسیر شیشه ای پل هوایی لنکاوی
از همه چیز جالب تر در این پل مسیر ده متری شیشه ای ست که در میان راه ساخته شده و وقتی از روی آن عبور می کنید می توانید به خاطر شیشه ای بودن کف پل ارتفاع زیر پای خود را مشاهده کرده و از قدم زدن روی آن هیجان بی نظیری را تجربه کنید.

در بیشتر مواقع مه اطراف پل هوایی لنکاوی را گرفته و زمانی که روی این پل در حال قدم زدن باشید، مه و هوای مه گرفته را اطراف خود خواهید دید. در این مواقع شما بیش از چند قدم جلوتر را نمی توانید ببینید و این خود بر جذابیت پیاده روی روی پل آسمان لنکاوی می افزاید. البته به هیچ وجه نگران امنیت خود نباشید، زیرا نحوه ی ساخت پل و دیواره های آن به صورتی ست که گردشگران پل آسمان لنکاوی کاملا در حفاظت و امنیت باشند.

در صورت اینکه قصد سفر به لنکاوی مالزی را دارید، بهترین کارهایی که در لنکاوی می توانید انجام دهید را در مطلب زیر مطالعه کنید.نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.