هتل 33 آن فرست گست هاوس ژوهانسبورگ

شنبه 20 آبان 1396
یکی از هتل های نسبتا ارزان قیمتی که در تور آفریقای جنوبی ژوهانسبورگ می توانید برای رزرو در نظر داشته و با توجه به امکانات مناسب آن و مقرون به صرفه بودن ایده آل به نظر می رسد، هتل 33 آن فرست گست هاوس ژوهانسبورگ  می باشد.
این هتل که در یک منطقه ی آرام و مدرن شهر ژوهانسبورگ واقع شده، تنها 5 دقیقه برای رسیدن به بزرگراه های اصلی شهر فاصله دارد.
هتل 33 آن فرست گست هاوس ژوهانسبورگ با داشتن سه ستاره یک هتل معمولی اما دنج و پر از آرامش محسوب می شود و معمولا مسافران آن از برخورد کارکنان و امکانات در حد نرمال آن، اعلام رضایت کرده اند.
هتل 33 آن فرست گست هاوس در فاصله ی بسیار کمی از میدان Campus واقع شده و به چندین رستوران و مرکز خرید معروف شهر ژوهانسبورگ نیز فوق العاده نزدیک می باشد و به راحتی و با کمی پیاده روی می توانید خود را به این مکان ها برسانید.
همین طور پل نلسون ماندلا نیز در نزدیکی هتل بوده و از بالکن اتاق محل اقامت خود می توانید این پل معروف آفریقای جنوبی را مشاهده نمایید.
از دیگر مکان های گردشگری نزدیک به هتل سه ستاره ی مورد بحث، نمایشگاه هنری ژوهانسبورگ و پارک Auckland هستند.

امکانات هتل 33 آن فرست گست هاوس ژوهانسبورگ
از امکانات هتل 33 آن فرست گست هاوس ژوهانسبورگ می توان به استخر روباز، ترانسفر رایگان فرودگاهی، اتاق های پاک و بدون سیگار، صندوق امانات و گاو صندوق های جداگانه در اتاق های هتل، سیستم تهویه ی مطبوع، محدوده ی مخصوص سیگاری ها، فضای سبز، زمین بازی مخصوص کودکان واقع در فضای سبز هتل، سیستم سرمایشی و گرمایشی پیشرفته، امکانات باربکیو در بالکن های واحدهای هتل و... اشاره کرد.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.