X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

هتل چهار ستاره ی ریاد مگادر گلیز مراکش

یکشنبه 26 آذر 1396

هتل چهار ستاره ی ریاد مگادر گلیز یکی از هتل های مناسب و مورد پسند و مطابق سلیقه ی ایرانی ها در خرید تور مراکش زمستان 96 بوده و با رزرو این هتل می توانید اطمینان داشته باشید که اقامت ایده آلی در شهر مراکش کشور مراکش را خواهید گذراند.


امکانات ورزشی و تفریحی هتل ریاد مراکش

هتل چهار ستاره ی ریاد مگادر مراکش دارای یک استخر روباز بوده و می توانید از ماساژ، سونا، مرکز سلامت و آبگرم و حمام ترکی هتل استفاده نمایید.


همین طور سالن ورزشی این هتل چهار ستاره با وسایل ورزشی مجهز به صورت بیست و چهار ساعته باز بوده و در اختیار مسافران قرار دارد.سایر امکانات هتل ریاد مگادر گلیز مراکش
از امکانات هتل چهار ستاره ی ریاد مگادر گلیز مراکش می توان به پذیرش شبانه روزی هتل که در یک لابی باشکوه و عریض قرار گرفته، اشاره کرد.


برای برگزاری جلسات و یا ضیافت و دورهمی ها در این هتل یک سالن بزرگ و شیک وجود داشته و با هماهنگی قبلی در اختیار مسافران قرار می گیرد.خدمات خشک شویی و لباسشویی و همین طور سرویس اتوکشی و نیز واکس کفش برای مسافران هتل فراهم شده و هر زمان که مایل باشید، امکان درخواست این خدمات برایتان فراهم خواهد بود.


این هتل در چند طبقه ساخته شده و مسافران برای دسترسی به اتاق های خود در طبقات مختلف می توانند از آسانسور استفاده کرده و رستوران هتل نیز در آخرین طبقه قرار گرفته که برای رفتن به این رستوران مراکشی با منوی عالی از غذاهای بین المللی و منوی ویژه ی مراکشی نیز آسانسور و البته پله ها قرار داده شده اند.


از دیگر امکانات هتل چهار ستاره ی ریاد مگادر گلیز شهر مراکش می توان به سرویس کرایه خودرو، مرکز تجارت، سرویس مستخدم، آرایشگاه مردانه، سالن زیبایی زنانه، صرافی، گاو صندوق در اتاق ها، انبار بار و چمدان، تهویه، گرمایش، سرمایش، بار مخصوص تنقلات، فروشگاه در هتل، روزنامه، و ... اشاره کرد.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.