X
تبلیغات
زولا

هتل لوندر سنترال ویتنام

چهارشنبه 29 آذر 1396

از هتل های سه ستاره ای که در تور گردشگری ویتنام می توانید برای رزرو و اقامت انتخاب کنید، هتل سه ستاره ی لوندر سنترال در شهر هوشی مین می باشد.


این هتل اگر چه امکانات فوق العاده ای نداشته و نمی توان آن را در زمره ی هتل های خیلی مرفه ویتنام و شهر هوشی مین قرار داد، اما با در نظر گرفتن قیمت ارزان این هتل می توان آن را یکی از هتل های خوب و مناسب شهر هوشی مین ویتنام در شمار آورد.هتل لوندر سنترال با داشتن 42 اتاق و سوئیت هتلی متوسط و دارای ساختمانی قدیمی ست که البته تحت بازسازی و نوسازی در بیشتر قسمت ها قرار گرفته است.


امکانات هتل لوندر سنترال

هتل لوندر سنترال دارای یک لابی نسبتا کوچک با پذیرش بیست و چهار ساعته بوده و انبار بار و چمدانی در طبقه ی اول دارد.


در این هتل منطقه ی مخصوص سیگاری ها و اتاق های پاک و بدون سیگار در نظر گرفته شده است.اگر برای استفاده از اینترنت به شبکه ی وای فای احتیاج داشته باشید، با دریافت پسورد شبکه ی اینترنت وای فای از پذیرش هتل می توانید به شبکه ی نت وصل شده و البته بابت آن هنگام تسویه حساب، مبلغی را متناسب با استفاده ی ترافیک خود پرداخت خواهید کرد.


برای رفت و آمد در شهر هوشی مین می توانید از خدمات تاکسی سرویس هتل لوندر سنترال استفاده کرده و خوب است بدانید که برای درخواست تاکسی سرویس محدودیت زمانی وجود نداشته و در هر ساعتی از شبانه روز که بخواهید با هماهنگی قبلی خدمات کرایه اتومبیل هتل در اختیار شما خواهد بود.


از دیگر امکانات هتل سه ستاره ی لوندر سنترال شهر هوشی مین ویتنام می توان به مواردی از قبیل کافه، رستوران، سرو صبحانه در اتاق، گاو صندوق، مینی بار، و... اشاره کرد.


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.