X
تبلیغات
زولا

دیدن از قدیمی ترین برج جهان با خرید تور اسپانیا

شنبه 23 دی 1396

چنانچه با خرید تور اسپانیا به این کشور سفر کنید، می توانید از قدیمی ترین فانوس دریایی جهان دیدن کنید.
برج هرکول اسپانیابرج هرکول اسپانیا در واقع همان قدیمی ترین فانوس دریایی جهان است. گفتنیست که اسپانیا یکی از جمله کشورهایی است که کهن ترین تمدن ها را دارد، پس هیچ دور از انتظار نیست که این فانوس قدیمی را در خود جا داده باشد.

با خرید تور اسپانیا مسافران می توانند از سازه ها و یناهای بسیاری که در این کشور وجود دارد، دیدن کنند. بناهایی که ارزشمندند و از نظر تاریخی و معماری، مهم اند که برج هرکول نمونه ی بارز آن است.جالب است بدانید با وجود آنکه این برح در اسپانیا قرار گرفته است، اما به فانوس آلمان مشهور است و بسیاری از افراد جهان آن را با نام های Corunna و Farum Brigantiumمی شناسند.

زمان ساخت این فانوس به قرن دوم باز می گردد که توسط رومانیایی ها در بیرون شهر Corunna در شمال غربی اسپانیا ساخته شده است. بسیاری معتقدند که این برج متعلق به دوران اسکندریه است.
این برج 55 متر ارتفاع دارد و هنوز در همان مرحله ی ساخت اولیه پابرجاست. اما این برج در گذر زمان دچار تغییراتی شده است. به عنوان مثال می توان به افزوده شدن سه طبقه به بالای آن در سال 1791 اشاره کرد.

این برج ۵۵ متری به ساحل آتلانتیک شمالی اسپانیا دیدبانی دارد. درواقع لغت Coruña ) Corunna) گفته میشود از کلمه ستون باستان آمده است.


این برج اکنون از میراث جهانی محسوب می شود و بسیاری از مسافران به بهانه ی دیدن از این برج قدیمی به اسپانیا سفر می کنند. 

چنانچه در برنامه های سفر خود، هزینه ای را برای خرید تور اسپانیا کنار گذاشته اید، حتما بازدید از این برج فوق العاده و کهن را نیز در برنامه ی گردشگری خود به اسپانیا قرار دهید.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.