X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

معرفی هتل Mediterra Art

یکشنبه 8 بهمن 1396
هتل مدیترا آرت (Mediterra Art) جز بهترین هتلهای چهار ستاره آنتالیا است و افراد زیادی با تور آنتالیا از کشورهای اروپایی به این شهر سفر می کنند و در این هتل دنج و زیبا اقامت دارند. اگر شما هم قصد خرید تور آنتالیا زمستان 96 را دارید، این هتل می تواند گزینه خوبی باشد.

معرفی هتل
مدیترا آرت

هتل مدیترا آرت در ساختمانی متعلق به دوران عثمانی است و با ورود به آن، جذابیت های تاریخی بنا در همه جا خودنمایی می کند. تزیینات و نقاشی های رنگی متعددی از دهه ها قبل بر روی در و دیوار بنا بجای مانده و زیبایی این هتل تاریخی را چند برابر می کند.

گرچه بنای هتل مانند یک خانه است، فضای داخلی آن مانند یک هتل مجلل و لوکس است. هتل در بخش قدیمی شهر آنتالیا و در منطقه تاریخی Attaleia که امروزه بیشتر آن را با نام Kaleici می شناسند، واقع شده است. این بخش از شهر بیش از 2000 سال قدمت دارد و همچنان استوار و محکم بخشی از تاریخ آنتالیا را به دوش می کشد. فرودگاه بین المللی آنتالیا در فاصله 10 کیلومتری از هتل است. مهمانان خیلی راحت می توانند به سواحل دریای مدیترانه و حمل و نقل عمومی دسترسی داشته باشند.

بنای هتل از یک ساختمان اصلی و دو ساختمان کوچک تر متصل به آن تشکیل می شود و در مجموع شامل 19 اتاق در دو طبقه است. اتاق های هتل مجهز سیستم تهویه مطبوع، سسیتم سرمایش و گرمایش هوشمند و حمام اختصاصی هستند. اکثر اتاق ها دارای تراس رو به دریا است. مینی بار، چای ساز/قهوه جوش، گاو صندوق، تلویزیون، صوتی استریو، رادیو، سیستم میز کار، و اینترنت در تمامی اتاق ها وجود دارد. حمام ها نیز دارای دوش، وان و سشوار هستند.

هتل مدیترا آرت با یک استخر روباز و لانژ اوقات استراحت مهمانان در هتل را پر می کند. همچنین جکوزی هتل با پرداخت هزینه در اختیار مهمانان است. هزینه رزرو این هتل از 114 هزار تومان شروع می شود .
معرفی هتل Mediterra Art| تور آنتالیا زمستان 96

معرفی هتل Mediterra Art| تور آنتالیا زمستان 96

معرفی هتل Mediterra Art| تور آنتالیا زمستان 96

معرفی هتل Mediterra Art| تور آنتالیا زمستان 96

معرفی هتل Mediterra Art| تور آنتالیا زمستان 96

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.