X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

تور آنتالیا | بازار فرش لیدیا سوزانی

یکشنبه 15 بهمن 1396

اگر چه ایرانی ها از دیدن فرش های نفیس و زیبا چشم و دل سیر هستند، اما در کشور ترکیه و تور آنتالیا نوروز 97 نیز می توانید به بازار فرش لیدیا سوزانی آنتالیا رفته و از فرش های نفیس و گران بهای ترکی دیدن کنید.


بازار فرش لیدیا سوزانی یک بازار فوق العاده مملو از تنوع بالای فرش ها و دیگر زیراندازها بوده و اگر در این بازار به گردش بپردازید، روح بافت ترکی فرش ها و زیراندازها مجذوبتان خواهد ساخت.مردم ترکیه نیز مانند دیگر اقوام آسیایی به پهن کردن فرش در منازل خود عادت داشته و در دکوراسیون خانه های مردم ترکیه استفاده از فرش و زیر انداز مرسوم است.


از همین روی هنر فرش بافی و طراحی قالی های لوکس  در کشور ترکیه نیز رونق داشته و بازار فرش لیدیا سوزانی بهترین مرکز در ترکیه برای بازدید از فرش های نفیس ترکی ست.


خرید تور آنتالیا نوروز 97
برای خرید تور آنتالیا نوروز 97 به صفحه ی تور آنتالیا پارمیدا تورز مراجعه نموده و با استعلام قیمت این تور، نسبت به خرید آنلاین آن اقدام نمایید.


تور آنتالیا نوروز 97 در 6 شب و 7 روز برگزار شده و پرواز آن توسط هواپیمایی SUN EXPRESS صورت می پذیرد.


خدمات این تور شامل ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان و بیمه مسافرتی بوده و تاریخ های حرکت در روزهای 29 اسفند، 1 فروردین، 2 فروردین، 6 فروردین و 7 فروردین خواهد بود.


دقت داشته باشید که پاسپورت شما می باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته و مسئولت کنترل اعتبار گذرنامه نیز به عهده ی خود مسافر و شخص ثبت نام کننده ی تور بوده و آژانس مسافرتی پارمیدا تورز مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.


نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.