X
تبلیغات
زولا

مسافران نوروزی و جاده های برفی و بارانی

شنبه 26 اسفند 1396

از همین امروز سفرهای نوروزی آغاز شده و بسیاری از مردم پیش از حلول سال نوی هجری شمسی به مقاصد گردشگری خود سفر می کنند.
با توجه به وضعیت برخی جاده ها و ریزش برف و باران، می باید احتیاط های کامل و تجهیزات کافی همراه داشته باشید.


سرهنگ نادر رحمانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از ایرانی ها درخواست کرده که سفرهای نوروزی خود را به روزهای پایانی سال 96 موکول نکرده و به یکباره در روز 28ام اسفند موج ترافیک به جاده ها واصل نشود.سرهنگ نادر رحمانی به ایسنا می گوید: در حال حاضر شاهد بارش برف در محورهای مرند- جلفا، تبریز- مرند در استان آذربایجان شرقی، اردبیل- سراب در استان اردبیل و ارتفاعات هراز هستیم.


وی ادامه می دهد: در استان های آذربایجان شرقی، مازندران، کهگیلویه و بویراحمد، تهران و محورهای خوی-ماکو در استان آذربایجان غربی، گرمی-بیله‌سوار،‌ اردبیل ـ آستارا در استان اردبیل، بجنورد-آش‌خانه در استان خراسان شمالی،‌ قزوین-زنجان در استان قزوین،‌ ملایر-بروجرد در استان همدان و رشت‌-لاهیجان در استان گیلان بارش باران دیده می‌شود.


همین طور وی در خصوص مه گرفتگی جاده ها و کاهش دید رانندگان هشدار داده و به خصوص در مورد محورهای ساری- کیاسر و محدوده ی هزار چم در محور کرج – چالوس تاکید ورزید.


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور در خصوص ترافکی تهران توضیح داد: ترافیک در آزاد راه قزوین- کرج از پل شهید کلانتری تا پل فردیس و در ادامه تا کلاک و گرمدره سنگین است. همچنین ترافیک ورودی تهران در محورهای پاکدشت، تهران و شهریار- تهران نیمه سنگین است.


وی توصیه کرد: با توجه به لغزنده بودن راه ها رانندگان حتما سرعت مطمئنه را رعایت کنند.


سرهنگ رحمانی در نهایت گفت: توصیه موکد ما این است که هموطنان آغاز سفرهای نوروزی خود را به روزهای پایانی سال به خصوص 28ام اسفند ماه موکول نکنند.


برچسب‌ها: سفرهای نوروزی
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.